Menü Kapat

EG Bilişim

Endüstriyel sistemlerde bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlara sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten EG Bilişim gelişen teknolojiyle paralel olarak sürdürdüğü ARGE çalışmaları ile işletmelerin dijitalleşme süreçlerine öncülük etmektedir.

“Birikim, Deneyim, Tecrübe ve Yenilikçi Yaklaşımımızla Teknoloji’ye Adapte Olun”

EG-SYS ( EG Servis Yönetim Sistemleri )

Bir çok servis firmasi , saha ekiplerini, serviz hizmeti verdiği cihazları yönetmek ve bu sistemleri takip ederek yönetmek ister.
EG-SYS uygulaması ile saha ekipleri mobil uygulama ile işlem yapmakta ve merkez datahavuzunda toplanan verilerin yönetim tarafından işlenmesini sağlamaktadır.
Hizmet sağlanana kurumlar an ve an hizmetlerini takip edebilmekte ve müdahale ihtiyacı olan noktada direk sistem üzerinden saha ekibiyle iletişime geçerek gerekli düzenlemeyi yapabilmektedir.

EG-BYS ( EG Bilgi Yönetim Sistemleri ) :

Birçok işletme ihtiyacı olan idari, yönetimsel ve finansal veriye tek bir noktadan erişilmesini sağlayan, organizasyon etkinliğini arttıran, bu sayede kolay yönetilebilir bilgi bütünlüğü oluşturan sistemlere ihtiyaç duymaktadır

EG-BYS uygulaması yüksek teknolojisi, güvenilir, esnek, yönetilebilir, hızlı öğrenim , kolay kullanımı ve gelişmiş entegrasyon kabiliyeti ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm bilgi sistemi ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Kullanıcı dostu arayüzleri, sade ve anlaşılabilir ekran tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Değişen kullanıcı ihtiyaçlarına modüler altyapısı ile çok kısa sürede cevap verebilmektedir. İş kuralları ile güçlendirilmiş veri giriş alanlarıyla kullanıcıların eksik veya yanlış bilgi girişi yapmalarını engelleyerek veri tutarlılığı ve standartizasyonu sağlanmaktadır.

Takvimlenebilen otomatik yedek alma özelliği sayesinde, verilerinizin her türlü sistem sorunu, yangın, sel gibi olağanüstü durumlara karşı güvende olmasını sağlamaktadır.

Çağrı merkezi ve Yardım Masası ile entegre çalışabilmekte, ilgili hizmetlere ait entegrasyon sistem içindeki parametreleri kullanarak kolayca yapılabilmektedir. Kiosk entegrasyonu sayesinde işlem noktalarının arttırılması sağlanabilmekte ve böylece işlemler belirli parçalara ayrılarak işlem/operasyon sürelerinin kısalmasını sağlamaktadır.

İçinde bulunan tüm raporlar, ilgili kriterlere göre gruplanabilmekte, rapor çıktıları kullanıcı tarafından tasarlanarak istenildiğinde grafiksel olarak görüntülenebilmekte, dış ortamlara (Word, Excel, PDF, HTML vb..) veri aktarılabilmektedir.

EG-SMS modul entegrasyonu ile yönetici istatistik özetleri ve/veya belirlenen kriterlere göre bilgilendirme/alarm statuları tanımlanaran belirtilen kişilerin cep telefonlarına SMS ile bildirilmektedir. Ayrıca istenildiğinde sistem üzerindeki anormal durumlarda ise sistem sorumlusu SMS ile uyarılabilmektedir.

Güncel web teknolojileri kullanılarak, uzaktan erişim sağlanabilmekte ve belirlenen işlemler görüntülenebilmekte ve raporlama yapılabilmektedir.

İsteğe bağlı olarak diğer veritabanlarıyla veri alışverişi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Java EE  ile RESTful mimaride geliştirdiğimiz web ve bulut teknolojilerine sahip yazılımlarımız platform bağımsız olarak istenilen tüm uygulama platformlarında (Windows,Linux, macOs,Andorid, iOS..)  ve veritabanında çalışmaktadır.Tüm uygulamalarımızda olduğu gibi EB-BYS ‘de çoklu dil desteğine sahiptir.

WEB Hizmetleri :

Hizmet verilen işletmelerin talepleri doğrultusunda bu servis hizmetide bünyemize katılmış ve EG Yayıncılık kapsamında yer alan tasarımcı ekip ile birlikte entegre bir çalışma yapısı içinde gerekli site tasarımları yapılmaktadır.

         
 
www.meditrinanatural.com www.recepkeceli.com www.kitapmuhabbeti.com www.klimalin.com